Nowy Konkurs Typowania!!!

• autor: Mirek_TK, 2018-08-27 09:55

Rusza kolejny Konkurs Typowania...

W ostatnim Konkursie Typowania razem z Przemkiem Sobolewskim rozmontowaliśmy system :) Niedługo nagrody zostaną wręczone. Tymczasem startuje nowa zabawa.

Typujemy wszystkie mecze I ligi BLS w kończącym się Turnieju Szóstek i nadchodzącym II Turnieju Halowym oraz ewentualne mecze Turbo KRYMAR-u w innych rozgrywkach (APN, Genticus Cup, Turniej Solidarności, Puchar Polski, itp.). Ponadto, obstawiamy mecze drużyny Bajeczne Obrazy w BLS i jej ewentualne spotkania w innych rozgrywkach. Wszystkie informacje o meczach będą zamieszczane na stronie TK w miarę moźliwości i jak najwcześniej.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi pod koniec roku po zakończeniu II Turnieju Halowego BLS. Aktualne informacje będą zamieszczane na Mini-Czacie. Zachęcam wszystkich do zabawy i życzę POWODZENIA!!!

P.S. Nagroda... Wiadomo ;)