GUMA POTWIERDZONY!

• autor: tomek_GP, 2017-03-04 12:02

Bardzo mi miło poinformować, że udało się już nam potwierdzić do gry Tomasza Humiennego!

Popularny "Guma" trenuje z nami już od jakiegoś czasu.

20 lutego udałem się do związku, gdzie otrzymałem pisemne potwierdzenie, iż może on już uczestniczyć w rozgrywkach Białostockiej Ligi Sportu! Ostatnie jego zgłoszenie w Podlaskim Związku Piłki Nożnej to 6 sierpień 2014 roku.

Guma gra z nami już w różnych turniejach, natomiast na oficjalny debiut będzie musiał poczekać jeszcze do nowego turnieju, ponieważ do obecnego turnieju halowego nie został on jeszcze zgłoszony.

Co prawda znamy się dość dobrze, wszak Tomek występował w naszej drużynie przed wieloma laty jeszcze jak nie było BLS-ów i dał się poznać jako niezły zawodnik. Spokojnie ma jednak czas, aby na nowo poznać się lepiej z drużyną, zgrać oraz pokazać pełnię swoich możliwości. Na oficjalne powitanie w drużynie przyjdzie jeszcze czas, póki co cieszymy się, że mamy oficjalne potwierdzenie możliwości Twojej gry w Białostockiej Lidze Sportu!