Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

UDANE ROZPOCZĘCIE KRYMARU!

• autor: tomek_GP, 2016-04-26 12:23

Od zwycięstwa rozpoczęliśmy rozgrywki I Ligi Białostockiej Ligi Sportu. W swoim pierwszym spotkaniu pokonaliśmy Dragona 3:1.

Nie było to łatwe spotkanie. Co prawda dość szybko strzeliliśmy bramkę na 1:0 autorstwa Matiego w 4 minucie i mieliśmy okazje na podwyższenie. Ale nie wykorzystaliśmy ich, a przeciwnik po jednej z kontr wyrównał i w pierwszej połowie umiejętnie wybijał nas z rytmu.

Na dobre mecz zaczął się w 2 połowie. Najpierw Jasio po przytomnym zagraniu Matiego strzelił na 2:1, a potem Cinek podwyższył na 3:1 i przejęliśmy całkowitą kontrolę nad meczem. Nerwowe zachowanie przeciwnika skutkowało 2 żółtymi kartkami. Do końca meczu nic się jednak nie zmieniło i zasłużenie wygrywamy ten mecz 3:1

Co cieszy potrafiliśmy stworzyć sobie jeszcze kilka innych dogodnych sytuacji. Zabrakło trochę szczęścia, trochę zimnej krwi.

Po raz pierwszy w naszych barwach wystąpiło 2 zawodników. Zarówno Karol jak i Kamil mecz mogli okrasić bramkami i asystami, ale zabrakło trochę szczęścia. Karol w pierwszej połowie złapał uraz i nie mógł zaprezentować wszystkiego na co go stać. Wiemy jednak jaką wartość do nas wnosi. Kamil właściwie z marszu i bez treningu pokazał, że będzie ważną częścią tej drużyny! Gratulujemy debiutów :)

Po raz pierwszy na boisku zagrał z nami Adrian i pokazał, że może wnieść wiele dobrego do naszej ekipy. Po długiej przerwie zagrał ponownie z nami Mariusz i w drugiej połowie wchodząc w trudnym momencie dał bardzo dobrą zmianę. Wywalczył faul, po którym przeciwnik otrzymał żółtą kartkę. Dobrze grał w obronie i fajnie asekurował kolegów.

Pozostali zawodnicy zagrali na swoim wysokim poziomie. Brakuje nam jeszcze trochę zgrania i ciągłej komunikacji na boisku, ale czas działa na naszą korzyść. Mamy fajną ekipę, potrafiącą grać ładną dla oka i skuteczną piłkę.

Dziękuję wszystkim za mecz i walkę. Dziękuję też wszystkim, którzy nas wspierali z boku :)