W NIEDZIELĘ KIBICUJEMY JADZE I MOKSOWI!

• autor: tomek_GP, 2016-04-23 11:21

W najbliższą niedzielę startuje BLS. Swój pierwszy mecz gramy o 11 z Dragonem. Natomiast popołudniu kibicujemy naszym ligowcom!

Dylemat jest duży!

Naszego wsparcia potrzebuje walcząca o utrzymanie w ekstraklasie Jaga, która zagra z Górnikiem Zabrze wspieranym przez bardzo pokaźną grupę wyjazdową (około 1000 tys. osób!). Mecz rozpoczyna się o 15.30.

Natomiast o 16 przed historyczną szansą awansu do ekstraklasy futsalu staje ekipa MOKSU Słoneczny Stok Białystok. W pierwszej fazie barażowej zmierzy się z innym drugoligowcem ekipą Heiro Rzeszów. Na zwycięzcę tej pary czekać będzie ekipa z ekstraklasy, którą również trzeba będzie pokonać! Mamy nadzieję, że będzie to ekipa Adriana Citki i Michała Osypiuka i w przyszłym sezonie będziemy mogli oglądać w Białymstoku futsal na I ligowym poziomie. Początek meczu o 16 w hali SP 50 na Pułaskiego.

Niech każdy wybierze kogo będzie wspierał w niedzielne popołudnie!

Do boju Jaga i MOKS!