ZAPOWIEDŹ!

• autor: tomek_GP, 2015-07-26 21:42

Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich Grajewo 22.08.2015

1. Organizatorem Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich w 2015. r. jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, ul. Strażacka 2            19-200 Grajewo.

Kontakt: Grzegorz Czyżewski  602 645 860, 86 261 11 34

2. Wojewódzki Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich jest autonomiczny i niezależny od PZPN (OZPN). Jest przedsięwzięciem zainicjowanym przez społeczny komitet składający się z organizatorów lig piłkarskich województwa podlaskiego. Jego celem jest:

- popularyzacja amatorskiej piłki nożnej,

- stworzenie warunków do rywalizacji w duchu „Fair Play”,

- propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu młodzieży i osób dorosłych.

3.  Miejscem rozgrywek jest Boisko Piłkarskie przy Klubie Hades

ul. Wojska  Polskiego 72 19-200 Grajewo

4. Drużyny do udziału w Wojewódzkim Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich
w danym sezonie typują organizatorzy lig w poszczególnych miejscowościach województwa podlaskiego. Drużyny mogą występować jedynie w takich samych składach i pod taką samą nazwą, w jakich występują, w swoich macierzystych ligach.

5. Podstawowym warunkiem umożliwiającym przystąpienie do Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich, jest wpłacenie wpisowego w wysokości 150 zł na konto Organizatora , PEKAO BP 97102013320000190205664554 tytułem: Wojewódzki Turniej Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich Grajewo 22.08.2015 - wpisowe

oraz przesłanie do dnia  14.08 2015 na email:g.czyzewski@mosir.grajewo.com   prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia drużyny z zawartymi w niej odpowiednimi informacjami natury personalnej i merytorycznej. Oryginał karty zgłoszenia z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć na odprawę kapitanów przed rozpoczęciem Turnieju.

6. WTMALP rozegrany zostanie systemem grupowo-pucharowym. Drużyny w drodze losowania zostaną podzielone na grupy A i B. Czas trwania spotkania to dwie 12-minutowe (czas nie jest zatrzymywany) połowy.

Organizator zapewnia ciepły poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

Szczegółowy terminarz gier zostanie opublikowany na stronie www.mosir.grajewo.com

7.  Drużyna może zgłosić do udziału w rozgrywkach maksymalnie 12 zawodników.

Drużyny biorące udział w rozgrywkach występują w jednakowych strojach. Dopuszczalna jest gra w obuwiu typu: - halówki, - turfy.

8. Szczegółowe przepisy gry zawarte są w regulaminie rozgrywek