Aktualności

RELACJA Z BEACH SOCCERA Z BIAŁYSTOK ON-LINE!

• autor: tomek_GP, 2015-07-26 10:37

Udany „debiut” w plażówce

W przeciągu ostatnich dwóch tygodniu, dwukrotnie wystąpiliśmy w turnieju eliminacyjnym piłki nożnej plażowej z cyklu Letniej Grand Prix. W debiucie zajęliśmy miejsce czwarte, czyli najgorsze i ostatnie. Być może byłoby inaczej gdyby nie wąska kadra w pierwszych zawodach. Mimo pozycji poza podium zdobyliśmy dużo cennego doświadczenia, które zaowocowało w miniony weekend.
W II odsłonie LGP zajęliśmy miejsce…, uwaga chwila napięcia pierwsze! Tym razem nasza kadra już nie była tak wąska, nie zaczynaliśmy spotkań od handicapu 0:4 no i w bramce mieliśmy dobrze dysponowanego Marka. Na boisku dzielnie radził sobie każdy z nas. Mariusz, Chitek, Marcin, Błażej, Krystian plus nasze dwa posiłki, czyli Tomek z Dr Tusza i Faja z Nankatsu doprowadzili Krymar do zwycięstwa. Co najważniejsze oprócz grania w piłkę pokazaliśmy, że mamy również ukryte zdolności, talenty np. w tańcu zumby Generalnie Krymar spisał się na piatkę! Emotikon wink
Dzięki tej wygranej wywalczyliśmy awans do sierpniowych Otwartych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w beach soccerze. Czy w nich zagramy? Wszystko zależy od tego czy uda nam się przełożyć spotkanie Pucharu Polski, w którym debiutujemy Emotikon wink