URODZINY KAMILA!

• autor: tomek_GP, 2015-06-18 22:34

W piątek 19 czerwca swoje 34 urodziny obchodzi nasz bramkarz Kamil Kołpak!

W imieniu całej drużyny życzę Ci dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń oraz samych sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym z Krymarem na boisku :)

Kamil jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Na swoim koncie ma rozegranych 91 spotkań w BLS-ie, w których strzelił nawet 3 bramki co jak na bramkarza jest niezłym wyczynem :) W tym roku Kamil powinien przekroczyć magiczną granicę 100 spotkań w BLS-ie!

Kamil dołączył do nas na początku roku i od razu dał się poznać jako bardzo sympatyczna kolega zarówno na boisku jak i poza nim. Swoją bogatą wiedzą i dużym piłkarskim doświadczeniem dzieli się z nami na boisku podczas meczów i treningów. Udziela wielu cennych uwag naszym zawodnikom, dzięki czemu jesteśmy mocniejsi jako drużyna. To prawdziwy skarb mieć w swojej drużynie takiego kogoś jak Kamil :)

W ostatnim czasie do naszej ekipy dołączyło kilku takich doświadczonych zawodników jak Kamil i myślę, że my wszyscy możemy być z tego powodu tylko bardzo zadowoleni. Każda z tych osób wnosi niesamowicie wiele dobrego w nasze szeregi, coś czego nie da się nawet często opisać. Dzięki temu jesteśmy lepsi nie tylko jako drużyna, ale i korzystamy z tego jako pojedynczy zawodnicy mogąc się nawzajem od siebie wiele nauczyć!

Jeszcze raz na koniec Kamil wszystkiego najlepszego i żeby Twoja bramka była dla przeciwników jak zaczarowana :)

Sto lat Kamil!

autor: tomek_GP 2015-06-19 08:06:04

Profil tomek_GP w Futbolowo Najlepszego Kamil! :)

autor: Mirek_TK 2015-06-19 14:07:49

Profil Mirek_TK w Futbolowo Wszystkiego najlepszego Kamil!!!

autor: marcisze41 2015-06-19 14:29:51

Profil marcisze41 w Futbolowo Stóweczka!!!!

autor: marcin-barca 2015-06-19 16:54:05

Profil marcin-barca w Futbolowo Najlepszego gruby ;) !!!!!

autor: blizniak82 2015-06-19 17:58:19

Profil blizniak82 w Futbolowo STO lat i dużo zdrówka Kamil