NAGRODA W KONKURSIE TYPOWANIA ZOSTAŁA WRĘCZONA!!!

• autor: Mirek_TK, 2015-04-14 22:55

W ostatniej edycji świeżo zakończonego Konkursu Typowania zwycięzcą zastał Marcin Koniuch...

Jest to kolejne z rzędu zwycięstwo Marcina w naszej zabawie. Potwierdza to jego nieprzeciętną intuicję bukmacherską połączoną z dużą wiedzą o lidze BLS, rozgrywkach Genticus Cup i oczywiście o potencjale drużyny Turbo KRYMAR. Nie jest to wielkie zaskoczenie, w końcu Cinek jest Naszym Kapitanem!!!

Marcinowi gratuluję zwycięstwa i zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji Konkursu Typera na stronie Tubro KRYMAR-u.

Startujemy już od najbliższego weekendu wraz z 1 kolejką Turnieju Szóstek BLS. Przypominam, że Konkurs trwa do września i obejmuje 14 kolejek BLS, nasze mecze w Genticus Cup oraz ewentualne spotkania w ramach Turnieju Mistrzów Amatorów.

Tym razem nagrodą są dwa czteropaki markowego piwa, oraz... bezcenna możliwość zaprezentowania swojego szczerego szczęścia podczas ceremonii odbioru nagród - tak jak to zrobił Cinek na zdjęciu :)

Jeszcze raz zachęcam wszystkich do typowania, życzę dobrej zabawy i powodzenia!!!

autor: tomek_GP 2015-04-15 19:56:04

Profil tomek_GP w Futbolowo Niezłe zdjęcie :) Ciekawe kto je zrobił? :)
Cinek gratuluje. Na boisku tak łatwo Ci się nie dam :)

autor: marcin-barca 2015-04-16 09:53:53

Profil marcin-barca w Futbolowo No widać na zdjęciu jaka dobra atmosfera panuje w drużynie ;) W sumie to jestem już trochę zmęczony tym wygrywaniem, może zrobię sobie przerwę ;)