Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

PORAŻKA Z AUTO TEAMEM

• autor: tomek_GP, 2015-03-19 14:59

W minioną niedzielę przegraliśmy 3:1 z Auto Teamem. Było to bardzo słabe w naszym wykonaniu  spotkanie, a porażka zasłużona.

Przykro to pisać, ale taka była prawda. Zagraliśmy bez życia, bez energii i werwy.

W pierwszej połowie jeszcze jako tako to wyglądało. Brakowało tylko ostatniego podanie albo szczęścia, albo rywale wszystko blokowali.

W 2 wyglądało to już ni za ciekawie. Chyba po prostu jesteśmy już zmęczeni tą halą i woleli byśmy wejść na boisko. Może zabrakło nam kapitana? :)

W 17 minucie źle zachował się nasz nie najlepiej ustawiony wcześniej mur i straciliśmy bramkę. W 25 minucie wykorzystaliśmy przewagę po żółtej kartce dla przeciwnika.  Piękna akcja i po asyście Łukasza Mirek strzela swoją 3 bramkę w turnieju.

Niestety brak odpowiedniej koncentracji i to co wcześniej Mirek dał teraz zabrał nie zabierając się za swoim zawodnikiem w obronie.

Od tego momentu wdarł się w nasze poczynania chaos, czego efektem była 3 stracona bramka. Kamil nie przypilnował swoich wrot i dostał bramkę z połowy połowy przeciwnika. Do końca meczu nie mieliśmy nic więcej do powiedzenia i przegraliśmy zasłużenie. Nie potrafiliśmy roztrzygnąc meczu na swoją korzyść w pierwszej połowie kiedy byliśmy zespołem lepszym, w drugiej mnożyły się nasze błędy i niedokładność.

Do końca turnieju pozostał nam tylko 1 mecz i musimy zagrać zdecydowanie lepiej oraz z większym życiem i zaangażowaniem.

Liga jest bardzo wyrównana, a poszczególne wyniki pokazują, że wcale nie umiejętności odgrywają w meczach kluczową rolę!

Nasz najbliższy rywal to bardzo doświadczona drużyna grająca na najwyższym poziomie od wielu lat. Posiada w swoim składzie wiele indywidualności. W obecnym turnieju potrafiła już pokonać min. Nankatsu, czy Auto Team oraz Krokusa. Ze "starym Rekinem" zawsze grało nam się bardzo trudno. Czekać nas  zatem będzie bardzo trudny pojedynek!

Tylko odpowiednie podejście, koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty, walka o każdą piłkę na całym boisku i nieodpuszczanie przez cały mecz mogą przynieść zwycięstwo! Zagrajmy tak, aby po meczu każdy mógł powiedzieć, że dał z siebie wszystko!