Aktualności

WYSOKA WYGRANA Z KROKUSEM

• autor: tomek_GP, 2015-02-25 11:35

W meczu 2 kolejki I Ligi BLS Krymar wygrał 3:0 z Hurtownią Krokus.

Do meczu przystąpiliśmy mocno skoncentrowani licząc na bardzo trudną przeprawę. Przeciwnik tydzień wcześniej po bardzo dobrym spotkaniu pokonał Nankatsu.

Udało nam się zagrać dobry mecz co przy słabszym dniu Krokusa spowodowało nasze wysokie zwycięstwo 3:0, a mogło być znacznie wyżej gdyby nie nasza indolencja strzelecka i brak zimnej krwi w świetnych sytuacjach. Potwierdziło się, że gramy w Lidze amatorskiej i drużyny nie są w stanie utrzymać wysokiej dyspozycji meczowej co tydzień.

Mecz ułożył nam się bardzo dobrze. W 8 minucie Łukasz przy asyście Matiego po rzucie rożnym zaskoczył Pawła. W 12 minucie Cinek po indywidualnej akcji strzelił na 2:0. W 24 minucie Jasio po podaniu rozgrywającego bardzo dobry mecz Cinka strzelił na 3:0.

Pokonaliśmy tym samym bardzo groźnego rywala w walce o czołowe lokaty w Lidze.

W pozostałych spotkaniach Auto Team pokonał Nankatsu 3:1. Czarne Strzały po bardzo dobrej grze pokonały 2:0 Dragona, a Aptel wygrał 5:2 z Cukiernią Rozwadowski.