W PIĄTEK GALA BLS!

• autor: tomek_GP, 2015-01-27 18:08

W najbliższy piątek o godzinie 19 w kinie Forum i kawiarni Fama odbędzie się Gala BLS 2014!

Naszą drużynę będzie reprezentować 15 osób! Zostaniemy nagrodzeni w następujących klasyfikacjach:

- Krymar - Najlepsza drużyna Białostockiej Ligi Sportu 2014!

- Krymar - Druga defensywa Białostockiej Ligi Sportu 2014!

- Tomasz Kuradym - Najlepszy typer Białostockiej Ligi Sportu 2014!

Najpierw odbędzie się część oficjalna (podsumowanie) w kinie Forum. Następnie część nieoficjalna przeniesie się poniżej do kawiarni Fama. Organizator przewidział różne atrakcje. Jak już będzie więcej coś wiadomo umieszczę informację na naszej stronie.

Jak wiadomo wcześniej zapraszam wszystkich (również tych co nie mają zaproszeń na galę BLS) do siebie do domu na małą imprezkę. Można przybywać już od godziny 15. Większość z nas pracuje i zapowiadała się trochę później. Warto jednak przyjść! Bezpośrednio ode mnie udamy się do kina Forum na galę! Warto zarezerwować sobie trochę więcej czasu.