TAKIE DERBY!

• autor: tomek_GP, 2015-01-24 10:40

Jutro o 14.55 w ramach turnieju Genticusu odbędzie się niezwykły mecz! W derbowym spotkaniu spotkają się dwie ekipy Krymaru!

Do nowego turnieju Genticusu zgłosiliśmy 2 zespoły. Oba w rozgrywkach grupowych spisywały się bardzo dobrze!

Pierwszy wygrał swoją grupę, natomiast drugi w swojej zajął 3 miejsce. Dzięki temu oba awansowały do półfinałów, w którym zmierzą się między sobą w walce o wielki finał!

Faworytem spotkania jest pierwszy zespół, jednak druga ekipa z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i również bardzo chce wygrać oraz zagrać w najlepszej trójce!

Wśród zawodników panuje bardzo duża mobilizacja przed tym meczem i każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony! Oba zespoły do boju poprowadzą oddzielni trenerzy! :)

Zapowiada się więc pasjonujące widowisko.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Do boju Krymary!