KAMIL KOŁPAK W KRYMARZE!

• autor: tomek_GP, 2015-01-19 22:54

Bardzo miło mi poinformować, że nowym zawodnikiem Krymaru został Kamil Kołpak!

Kamil jest wychowankiem Jagiellonii Białystok. W 1997 roku wraz z juniorami starszymi Jagi zdobył 6 miejsce w Polsce. W 1999 roku zajął z drużyną 4 miejsce w Lidze Międzywojewódzkiej. Później występował w rezerwach Jagiellonii oraz min. Krypiance Krypno i KS Michałowo.

Od ponad 4 lat regularnie występował w amatorskich rozgrywkach BLS, podczas których rozegrał 77 spotkań w barwach Cukierni Rozwadowski (Rekina), w których strzelił 3 bramki.

Kamil jest świetnym bramkarzem, doskonale znanym i cenionym. Posiada bardzo bogatą wiedzę piłkarską wyniesioną nie tylko z boisk amatorskich, ale i zawodowych. Doświadczenia z nich wyniesione doskonale wykorzystuje w swojej grze, dzięki czemu jest uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy w BLS-ie.

Jak mało, który bramkarz Kamil potrafi  aktywnie, dobrze i skutecznie kierować "od tyłu z bramki" poczynaniami kolegów z drużyny. Przekazuje wiele cennych uwag i sugestii zarówno podczas gry jak i przyglądając się z boku. Niewątpliwą zaletą Kamila poza tym jest świetne czytanie gry i umiejętność gry nogami na przedpolu.

Bardzo cieszymy się, że tak świetny "fachowiec" dołączył do naszej drużyny! Rozmawiając wspólnie na spotkaniu jednego razu o pozycji bramkarza większość obecnych podała Kamila jako idealnego kandydata. Jestem bardzo zadowolony, że tak doświadczony zawodnik do nas dołączył! To kolejna osoba po Robercie Andrzejczyku, która może wnieść bardzo wiele dobrego swoją wiedzą i doświadczeniem do naszej drużyny! Bardzo liczymy nie tylko na Twój udział sportowy, ale również mentalny w naszej drużynie. Swoją wiedzą, doświadczeniem i cennymi uwagami możesz się z nami dzielić w każdej chwili. Dzięki Tobie możliwe będą min. wspólne ćwiczenia bramkarskie i rozwój Rafała i Marka. Z pewnością jesteś dla nich idealnym  wzorem do naśladowania i z przyjemnością będą Cię obserwowali i czerpali od Ciebie wiedzę i doświadczenie. Mam nadzieję, że dzięki naszej współpracy wszyscy skorzystamy i będziemy odczuwać z tego wiele satysfakcji i spełnienia!  Jestem przekonany, że wszyscy mamy ku temu odpowiednie warunki i duże możliwości!

Kamil w imieniu drużyny serdecznie Cię witamy i życzymy powodzenia, wielu wspaniałych chwil i sportowych przeżyć. Aby zdrowie Ci dopisywało w spełnianiu się na boisku i nie tylko:)

Korzystając z okazji chciałbym również bardzo mocno podziękować Pawłowi Milewskiemu. Paweł był naszym czołowym zawodnikiem w wygranym przez nas Turnieju Halowym. Wybronił nam wiele meczów i bardzo się poświęcał grając przez większość turnieju z niezaleczoną kontuzją. Twój wkład w nasz sukces był ogromny. Dziękujemy Ci za wiele wspaniałych chwil i życzymy powodzenia!

autor: tomek_GP 2015-01-20 00:04:05

Profil tomek_GP w Futbolowo Witamy! Powodzenia i spełnienia :)

autor: tomek_GP 2015-01-20 00:04:22

Profil tomek_GP w Futbolowo To teraz do Olecka jeździmy Mercedesami Podlasia EXPRESS!!! :)

autor: marcin-barca 2015-01-20 09:41:24

Profil marcin-barca w Futbolowo Witamy oficjalnie.
Mam nadzieję, że zgodnie z tradycją panującą w naszej drużynie szybko uda się zorganizować oficjalne powitanie połączone z jakąś wkładką ;)

autor: Mirek_TK 2015-01-20 10:04:03

Profil Mirek_TK w Futbolowo Świetny transfer, powodzenia Kamil!!!

autor: WojtekSzczesny 2015-02-03 15:00:27

Profil WojtekSzczesny w Futbolowo Powodzenia Kamil i do zobaczenia na parkiecie :)