URODZINY DOMINA!

• autor: tomek_GP, 2014-11-21 23:26

W piątek 21 listopada swoje 36 urodziny obchodzi Dominik Roszkiewicz! W imieniu swoim jak i całej drużyny składam Ci najlepsze życzenia!

Dużo zdrowia, pieniędzy, dobrej i wyrozumiałej żony :) oraz garstki potomków – przyszłych reprezentantów naszej drużyny!

Dla tych co nie wiedzą przypominam, że Domin jest zawodnikiem, który jest od samego początku istnienia naszej drużyny. Zawsze mogliśmy liczyć na jego wiedzę i ligowe doświadczenie!

Przeszedł z nami długą drogę przez wszystkie rozgrywki. Był z drużyną zawsze na dobre i na złe. Przyczynił się do jej wielu sukcesów. Strzelił w naszych barwach dużo istotnych bramek. Wielokrotnie też ratował naszych bramkarzy z opresji.

Domin wielkie dzięki za wszystko. Czekamy na powrót i na kolejne kilkanaście lat w naszych barwach!

Powodzenia oraz jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

autor: tomek_GP 2014-11-21 23:34:04

Profil tomek_GP w Futbolowo Najlepszego Domin!

autor: Mirek_TK 2014-11-22 09:22:50

Profil Mirek_TK w Futbolowo Wszystkiego najlepszego!!!