Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

WYGRANA Z SILNYM I BEZPOŚREDNIM RYWALEM!

• autor: tomek_GP, 2014-11-12 10:47

W rozegranym meczu 2 kolejki I Ligi BLS pokonaliśmy po bardzo ciężkim meczu silnego i naszego bezpośredniego rywala w walce o I miejsce w klasyfikacji rocznej zespół Hurtowni Krokus 1:0. Brawo!

Zwycięską bramkę w 9 minucie strzelił z rzutu wolnego Łukasz. Krokus był bardzo zdeterminowany by doprowadzić do remisu, ale bardzo umiejętnie się tego dnia broniliśmy.

W 25 minucie Mati otrzymał żółtą kartkę, ale zagraliśmy bardzo ofiarnie w obronie i nie daliśmy sobie strzelić bramki! Świetnie spisywał się też Paweł, który pomimo kontuzji zagrał w tym meczu i swoimi pewnymi interwencjami wprowadzał dużo spokoju w nasze poczynania.

Wspólnie z Robertem jesteśmy pełni podziwu i uznania dla wszystkich naszych zawodników za walkę i determinację z jaką zagrali w tym spotkaniu! Dziękujemy wszystkim. Odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo z bezpośrednim rywalem w walce w klasyfikacji rocznej! Brawo!

Dziękujemy też naszym kibicom za wsparcie! :)

Do boju Krymar!

W pozostałych spotkaniach Nankatsu zremisowało 2:2 Cukiernią chociaż wygrywało już 2:0. Aptel wygrał 3:0 z Tim Marketem, a Dragon rozgromił naszego najbliższego rywala Elektrociepłownię 5:0.