ROBERT ANDRZEJCZYK W SZTABIE SZKOLENIOWYM KRYMARU!

• autor: tomek_GP, 2014-10-15 14:37

Zmiany w naszej drużynie zazwyczaj dotyczyły zawodników. Tym razem chciałby Wam przedstawić nową osobę w naszym sztabie szkoleniowym. Będzie nią doskonale wszystkim znany Robert Andrzejczyk.

Roberta znamy ze wspólnych występów w Genticusie oraz Lidze BLS. Dla niektórych jest też znany z futsalu, bowiem swoje wysokie umiejętności prezentował w I Lidze Futsalu w barwach Stollaru Suwałki kiedy ja byłem w sztabie szkoleniowym MOKS-u miałem przyjemność spotkania go i podziwiania jego kunsztu piłkarskiego.

W BLS-ie Robert był związany z Fan Futbolem, kiedy to wspólnie z Mirkiem tworzyli super duet napastników. Później był Dragon. W między czasie wspólne występy w Genticusie. Jego wysokie umiejętności nie mogły zostać przeze mnie nie zauważone i jak to tylko było możliwe Robert grał także w Reprezentacji BLS kiedy ja byłem jej opiekunem.

Robert oprócz dużego doświadczenia, wysokich umiejętności piłkarskich i wiedzy jest także człowiekiem niezwykle pogodnym i pełnym wiary. Gdy nie szło Dragonowi potrafił zawsze zmobilizować ekipę i pociągnąć ją do walki o czym sami niejednokrotnie mogliśmy się przekonać.

Bardzo podoba mi się podejście Roberta do piłki. Widzę w nim wielkie niespełnione możliwości trenerskie. Cieszę się więc bardzo, że będziemy teraz razem współpracować co może tylko zwiększyć jeszcze naszą siłę.

Robert na pierwszych treningach pokazał już to o czym wcześniej wspomniałem. Wprowadza dużo pozytywnej energii w nasze szeregi. Poprawia atmosferę. Fajnie wyglądały i widziałem, że bardzo Wam się spodobały indywidualne ćwiczenia z nim oraz rozmowy.

Cieszę się, że bardzo dobrze go przyjęliście, zaufaliście mu i że wspólne zajęcia przypadły Wam do gustu! Cieszę się, że sztab szkoleniowy naszej ekipy nie tylko się zwiększył, ale zyskał bardzo dużo na jakości i wniósł swoim podejściem dużo energii i dobrej atmosfery! Rośniemy w siłę! Dziękuję Wam wszystkim za to!

Robert Witamy Cię w naszych szeregach! Życzymy powodzenia, wspólnych sukcesów i spełnienia w nowej roli. Jestem pewien, że Ci się uda :)

autor: marcin-barca 2014-10-15 17:53:43

Profil marcin-barca w Futbolowo Witamy w zasadzie po raz kolejny ;)

autor: Mirek_TK 2014-10-15 18:54:15

Profil Mirek_TK w Futbolowo Fajnie ze do nas dolaczyles :) Powodzenia!!!

autor: blizniak82 2014-10-17 09:46:28

Profil blizniak82 w Futbolowo witamy w druzynie