W GENTICUSIE MAMY FINAŁ!

• autor: tomek_GP, 2014-09-17 12:23

Awansowaliśmy do niego po zwycięstwie 5:0 z Forte. Mam więc zapewnione co najmniej 3 miejsce w tym turnieju! Brawo!

Zaraz po meczu w BLS-ie część z nas pojechała na Genticus.  Doszli ponadto jeszcze Mariusz z Radkiem.

Spotkanie od początku pod naszą kontrolą. Zagraliśmy po meczu w BLS-ie na dużym luzie. Widać było brak świeżości przez to spotkanie. Daliśmy jednak rady. Brawo!

W wielkim finale zagramy z Genticusem, który pokonał Olczak oraz z Nankatsu, które wygrało z AB Grandem.

Bramki strzelali: Mirek - 3, Mateusz - 1, Piotrek - 1. Asysty: Mirek - 1, Mateusz - 1, Radek - 1, Mariusz - 1.

Spotkania z Genticusem oraz Nankatsu zostaną rozegrane w ciągu najbliższych 2 weekendów. Jeżeli macie jakieś prośby dotyczące terminu spotkania w najbliższy weekend proszę o info do środy do godz. 16.

Dziękuję wszystkim za mecz!