KAROL ŁOTOWSKI W KRYMARZE

• autor: tomek_GP, 2014-08-15 18:28

Bardzo miło mi poinformować, że naszym nowym zawodnikiem został bramkarz - Karol Łotowski.

Karol jest bardzo doświadczonym bramkarzem. Ma za sobą aż 101! występów w BLS-ie, w których reprezentował najpierw Chorten (wcześniej Mostostal), a ostatnio Nankatsu. Jest więc zawodnikiem niezwykle ogranym na najwyższym stopniu ligowym BLS, który wspomoże sportową rywalizację na pozycji bramkarza w naszej drużynie.

Karol w przeszłości pomagał już nam w rozgrywkach Genticusu. Podczas treningów dał się poznać jako bardzo pozytywna osoba, pokrzykująca i ustawiająca na boisku swoich kolegów z drużyny. Fajnie gra na przedpolu oraz na linii, potrafi nieźle grać nogą i uruchomić szybką kontrę. Dodatkowo Karol ma bardzo bogatą wiedzę o Lidze, zespołach oraz zawodnikach, którą lubi i potrafi wykorzystać oraz dzielić się z nią z kolegami z drużyny.

Karol - witamy Cię w drużynie! Życzymy powodzenia i wielu wspólnych sukcesów!