RADEK JARMOLIK ZAWODNIKIEM KRYMARU

• autor: tomek_GP, 2014-08-15 18:11

Od marca naszym zawodnikiem jest Radosław Jarmolik.

Radek do treningów powrócił po długiej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Najpierw operacja, a później długa rehabilitacja, której musiał poddać się Radek na szczęście nie spowodowały u niego myśli o zakończeniu gry w piłkę.

Przed urazem Radek był zawodnikiem Ramisu, w którym zagrał 43 spotkania i strzelił 10 goli.

Przed Radkiem wiele pracy, ale widać u niego duże chęci. Uczęszcza praktycznie na wszystkie treningi, dodatkowo stopniowo zaczyna coraz więcej grać w spotkaniach o stawkę w Genticusie. W naszej drużynie ma zapewnione bardzo dobre warunki oraz czas do tego by spokojnie powrócić do pełnej dyspozycji.

Z pewnością, z każdym treningiem Radek będzie coraz lepiej się czuł fizycznie. Przy okazji przestawia się na nasz system gry, który jest zupełnie inny od tego Ramisu. Z pewnością wymaga to czasu, ale przy odpowiedniej koncentracji i determinacji Radek jest w stanie szybko to wszystko osiągnąć. Ma wsparcie całej drużyny, która podczas wspólnych treningach pomaga Radkowi swoimi cennymi uwagami.

Radek witamy oficjalnie w Krymarze i życzymy wielu wspólnych sukcesów!