PLAN PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY REWANŻOWEJ BLS!

• autor: tomek_GP, 2014-07-15 21:33

Przed nami 5 ostatnich spotkań, które o wszystkim zadecydują!  Pierwszą część mieliśmy bardzo udaną. Teraz odpoczywamy, ale żeby osiągnąć swój cel i spełnić nasze marzenia musimy się do tych ostatnich 5 meczów jak najlepiej przygotować! Będziemy mieli na to miesiąc czasu. Wszystko zostało starannie zaplanowane. Proszę wszystkich o szczegółowe zapoznanie się z nim oraz uwzględnienie ich w swoich  planach osobistych.

Do treningów wracamy trochę wcześniej bo w sobotę (26 lipca) poprzedzającą pierwotny pierwszy trening wtorkowy (29 lipca). Rozegramy wtedy sparing z Genticusem na orliku na Jaworowej o godz. 14. Podobne sparingi będą powtarzane w następne 2 soboty o 14.30 także na Jaworowej. Genticus zawsze był bardzo wymagającym rywalem i z pewnością obie drużyny na tym skorzystają!

Tradycyjnie we wtorki będziemy sparowali z Drapieżnikiem. Wartości tych sparingów nie da się przecenić. Pomimo w większości niekorzystnych wyników z pewnością bardzo dużo na nich korzystamy!

We czwartki będziemy grali z różnymi rywalami: Drużyną A Baristacją, Auto Teamem, Browarem Murza Gol (przeciwnik jeszcze nie potwierdził), Bialcanem i Nankatsu (przeciwnik jeszcze nie potwierdził). Są to bardzo silni rywale, z którymi już graliśmy i sparowaliśmy. Tylko tacy wymagający przeciwnicy pomogą nam w zdobyciu jak najlepszej formy!

W weekend 16-17 sierpnia rusza nowy turniej Genticusu. W tej kolejce planuję grę naszego pierwszego składu jako formę przygotowań do BLS-u!

W następny weekend, a więc 23-24 sierpnia ma się odbyć Turniej Mistrzów Amatorów, do którego zaproszenie otrzymało wiele silnych i ciekawych drużyn. Zagramy wtedy minimum 2 mecze, a jak dobrze pójdzie to i więcej. Termin ostatni weekend przed startem BLS traktujemy jako ostateczną formę przygotowań do BLS!

Tydzień później 30 sierpnia w sobotę o godz. 16 gramy już pierwszy mecz w BLS. Naszym przeciwnikiem Elektrociepłownia. Mamy coś do udowodnienia sobie. Mam nadzieję, że będziemy przygotowani do tego meczu jak najlepiej i zagramy na maxa od 1 do ostatniej minuty!

SZCZEGÓŁOWY PLAN PRZYGOTOWAŃ:

26 lipca (sobota) godz. 14 - Sparing z Genticusem (3 drużyna klasyfikacji rocznej 2014 Genticus Cup), orlik na Jaworowej przy SP 37

29 lipca (wtorek) godz. 19 - Sparing z Drapieżnikiem (Lider 6 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

31 lipca (czwartek) godz. 19 - Sparing z Drużyną A - Baristacją (4 drużyna 5 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

2 sierpień (sobota) godz. 14.30 - Sparing z Genticusem (3 drużyna klasyfikacji rocznej 2014 Genticus Cup), orlik na Jaworowej przy SP 37

5 sierpień (wtorek) godz. 19 - Sparing z Drapieżnikiem (Lider 6 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

7 sierpień (czwartek) godz. 19 - Sparing z Auto Teamem (Lider 3 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

9 sierpień (sobota) godz. 14.30 - Sparing z Genticusem (3 drużyna klasyfikacji rocznej 2014 Genticus Cup), orlik na Jaworowej przy SP 37

12 sierpień (wtorek) godz. 19 - Sparing z Drapieżnikiem (Lider 6 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

14 sierpień (czwartek) godz. 19 - Sparing z Browarem Murza Gol (4 drużyna 4 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

16-17 sierpień - termin i godziny do ustalenia - start nowego Turnieju Genticus Cup,  orlik na Jaworowej przy SP 37

19 sierpień (wtorek) godz. 19 - Sparing z Drapieżnikiem (Lider 6 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

21 sierpień (czwartek) godz. 19 - Sparing z Bialcanem (Lider 5 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

23 sierpień (sobota) od 10.30 do 22 - Turniej Mistrzów Amatorów 2014. Szczegóły w poprzednim newsie ("Bardzo ciekawy pomysł na Turniej Mistrzów Amatorów") i na stronie www.genticus.pl

24 sierpień (niedziela) od 10 do 16 - Turniej Mistrzów Amatorów 2014. Szczegóły w poprzednim newsie ("Bardzo ciekawy pomysł na Turniej Mistrzów Amatorów") i na stronie www.genticus.pl

26 sierpień (wtorek) godz. 19 - Sparing z Drapieżnikiem (Lider 6 Ligi BLS), orlik na Pułaskiego przy SP 50

28 sierpień (czwartek) godz. 19 - Sparing z Nankatsu (5 drużyna 1 Ligi BLS), (przeciwnik jeszcze nie potwierdzony), orlik na Pułaskiego przy SP 50

30 sierpień godz. 16 - Mecz I Ligi BLS z Elektrociepłownią, orlik na Bema przy ZSHE

Przedstawiony plan ma nam pomóc w osiągnięciu naszego celu i marzeń. Mam nadzieję też, że pomoże on Wam w odpowiednio wcześniejszym zaplanowaniu sobie własnych prywatnych planów uwzględniając nasze plany drużynowe. Wierzę, że  każdy z nas zrobi wszystko, aby być jak najbardziej dostępnym w tym okresie, który pozwoli mu  w zdobyciu jak najlepszej formy!