Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

MIREK 3 STRZELCEM GENTICUS CUP!

• autor: tomek_GP, 2014-07-14 22:24

W zakończonym niedawno turnieju Genticus Cup nasz zawodnik Mirosław Kondratiuk został trzecim strzelcem. Gratulujemy!

Mirek zdobył 8 bramek i ustąpił tylko 2 zawodnikom, którzy strzelili o 1 bramkę więcej. Zapewne gdyby Mirek mógł zagrać we wszystkich spotkaniach ten wynik byłby jeszcze lepszy!

Serdecznie gratulujemy i życzymy utrzymania formy!

W klasyfikacji rocznej Mirek jest obecnie na 6 miejscu ze stratą 3 bramek do zawodnika na 3 miejscu! Są więc szanse nawet na podium :)

7 miejsce w klasyfikacji strzelców tego turnieju zajął Mateusz Koc. Również serdecznie gratulujemy bardzo udanego turnieju!

W klasyfikacji zespołowej zajęliśmy 2 miejsce, a w rocznej generalce awansowaliśmy na 2,gdzie mamy tyle samo punktów co Genticus. Pewne zwycięstwo ma tam już zapewniony AB Grand. O 2 miejsce do samego końca będziemy walczyć oprócz Genticusu z jeszcze 2 innymi ekipami!