OSTATNIE TRENINGI PRZED STARTEM BLS!

• autor: tomek_GP, 2014-04-21 19:11

W sobotę gramy już pierwszy mecz w BLS-ie! Czas minął bardzo szybko i zostały nam zaledwie 2 treningi! Postaramy się je wykorzystać jak najlepiej. Wszyscy wiemy jak ważny jest bardzo dobry start w rozgrywkach! Zmodyfikowałem w związku z tym nasze plany treningowe!

We wtorek tradycyjnie już gramy z Drapieżnikiem. Trening zaczyna się o 19. To znaczy, że o 19 wszyscy musimy już być na boisku! Orlik mamy na 1,5 h. i szkoda jest go tracić, bo potem grania jest dużo mniej. Proszę o lepszą organizację czasu i stawianie się przez wszystkich odpowiednio wcześniej!

Zmiana planów nastąpiła natomiast we czwartek! Również rozegramy sparing, ale zrobimy na to na boisku, na którym będziemy rywalizować w rozgrywkach BLS, a więc na Bema. Godzina 19.30. Zbiórka 19.15. Zabieramy ze sobą czerwone stroje! Liczę, że nasza kadra meczowa pojawi się w 100%! Specjalnie dla Was zorganizowałem ten sparing, abyśmy mogli zapoznać się z areną naszych zmagań. Jak wiadomo murawa tam jest daleka od ideału i renowacja, która była zrobiona (podklejanie łat, przeczesanie trawy oraz zebranie granulatu) nie zmieni tego faktu, że potrzebna jest tam całkowita wymiana murawy, podobnie jak to miało miejsce na orliku na Krętej!

Z pewnością gra się na niej zupełnie inaczej niż na naszej i sparing ten ma służyć nam jako oswojenie z nią przed startem rozgrywek! Ważne jest, że możemy tam grać tylko i wyłącznie w turfach lub halówkach! Zabroniona jest tam gra w lankach! Oczywiście we wkrętach też jest zabroniona!