SPARINGI. WTOREK - DRAPIEŻNIK, CZWARTEK - BIALCAN!

• autor: tomek_GP, 2014-04-06 10:47

W najbliższym tygodniu na naszych treningach mamy zaplanowane 2 sparingi! Tradycyjnie już spotykamy się wtorki i czwartki o 19 na orliku przy SP 50! Przypominam też o składce za marzec 20 zł. Proszę osoby, które jeszcze mi nie wpłaciły aby zrobiły to jak najszybciej!

We wtorek gramy z naszym stałym sparingpartnerem w te dni czyli Drapieżnikiem, który pokazał się z bardzo dobrej strony i już dziś możemy powiedzieć, że dobór przeciwnika był bardzo dobry! Drapieżnik na treningi przynosi ciemne (czarne lub granatowe stroje) więc my zabieramy ze sobą czerwone lub pomarańczowe stroje!

We czwartek natomiast ponownie zagramy z Bialcanem. Poprzednim razem koledzy z Bialcanu nie dali rady się zabrać w dużej ilości, zabrakło kilku podstawowych zawodników i teraz z chęcią przyjęli kolejną propozycję sparingu, aby pokazać, że są dobrze zorganizowaną i poukładaną drużyną. Z pewnością pokażą się więc w większej liczbie i z dużo lepszej strony! Bialcan gra także w czarnych strojach, więc my zabieramy ze sobą pomarańczowe lub czerwone stroje!