Sponsor

MASZ PROBLEM Z TURBINĄ,

TRACI MOC, GWIŻDŻE, KOPCI, CIEKNIE

DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!

Nasza firma zajmuje się profesjonalną regeneracją wszelkiego rodzaju turbosprężarek.

Proponujemy Państwu naprawy i obsługę turbosprężarek na najwyższym poziomie.

Pomaga nam w tym wykwalifikowany personel, oraz najlepsze urządzenia do wyważania turbosprężarek dostępne na rynku, firmy Schenck.

Firmy, oraz Klientów indywidualnych zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości.

Gwarantujemy 100% satysfakcji!!!

NOWOCZESNE MASZYNY!!!

TB Comfort Korekcja

TB Comfort

110MBRS Korekcja

Nasz Protokuł z opisem

110MBRS

WYKWALIFIKOWANA KADRA!!!

CERTYFIKAT potwierdzający przeszkolenie pracowników

CERTYFIKAT potwierdzający sprawnośc maszyny 110 MBRS

CERTYFIKAT potwierdzający sprawnośc maszyny CB Comford

PROCES REGENERACJI

Wielu z Was, zastanawia się jak wygląda krok po kroku proces regeneracji turbosprężarki.

Pierwszym etapem jest wstępna weryfikacja uszkodzeń turbiny przez technika.

Następnie turbina jest rozkręcana na części pierwsze i czyszczona przy użyciu specjalistycznych urządzeń: piaskarki (mikrokólek szklanych nie powodujących uszkodzeń czyszczonego materiału), myjek wodnych i ultradźwiękowych.

Kolejnym krokiem jest szczegółowa weryfikacja uszkodzeń turbosprężarki, po której określany jest dokładny zakres i koszt naprawy.

W zależności od zakresu czynności, regenerację możemy podzielić na następujące etapy:

Regeneracja podstawowa

W jej zakres wchodzą:

1. Czyszczenie elementów turbosprężarki.

2. Dokładna weryfikacja wszystkich elementów turbosprężarki.

3. Kontrola działania i ew. regulacja mechanizmu zmiennej geometrii (jeśli występuje)

4. Wymiana tzw. KIT-u ( łożyska, uszczelnienia, o ringi )

5. Wyważenie wałka, a następnie całego korpusu wirującego na urządzeniach firmy SCHENCK lidera światowego, produkującego najwyższej klasy urządzenia wyważające.

6. Montaż elementów turbosprężarki.

7. Szczegółowa kontrola jakości (szczelność, hałaśliwość, potwierdzone wydrukiem).

8. Zabezpieczenie antykorozyjne.

9. Wystawienie karty gwarancyjnej z dołączonym protokołem wyważenia zrozumiałym dla osoby nie mającej wykształcenia technicznego.

Regeneracja z wymianą koła kompresji

Kroki od 1 do 9 jak w pierwszym przypadku, dodatkowo z wymianą koła kompresji.

Regeneracja z wymianą wirnika turbosprężarki

Kroki od 1 do 9 jak w przypadku regeneracji podstawowej, dodatkowo z wymianą wirnika.

Regeneracja z wymianą kompletnego KOR-u

Polega na wyczyszczeniu obudowy kompresora, turbiny (mechanizmu zmiennej geometrii) i zaworu sterującego (sprawdzaniu działania). KOR jest to tzw. serce turbiny, składa się z: obudowy łożyskowań, wirnika, koła kompresji, talerzyka (jeśli występuje), osłony termicznej i zestawu KIT.

Producent wysokiej jakości części zamiennych  zgodnych z OM.

Dostawca najlepszych na świecie wyważarek do elementów wirujących.

KONTAKT

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy także:

Numery telefonów:                   Adres Firmy:                         Godziny otwarcia:

MARIUSZ   512 339 408               ul. Warszawska 6a lok. 2          Pon - Pt 8:00 - 16:00

ARTUR      512 339 409               15-063 Białystok

BIURO       85 654 48 73

• Pon - Pt 8:00 - 17:00

Więcej... http://www.pkt.pl/s/chorzow/1415240/krymar_spj_hurtownia_materialow_stolarskich_sliwa_m_kalemba_k.html#ixzz2D3bPZXqC

E-mail :                                       Strona internetowa:

turbokrymar@wp.pl                     http://www.turbokrymar.pl

KRYMAR Zaprasza!!!